Skup biżuterii z brylantami

Zamów wycenę biżuteriiZgadzam się na otrzymywanie newslettera (informacji handlowych) w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - będą wysyłane przez Goldenmark Center sp. z o.o. oraz Goldenmark S.A., oraz Goldenmark S.A. Systems spółka komandytowa w imieniu własnym oraz kontrahentów

Jeżeli posiadają Państwo biżuterię zdobioną kamieniami szlachetnymi już dziś z powodzeniem mogą Państwo skorzystać z naszej oferty skupu.

Biżuterię od Państwa będą wyceniać Nasi certyfikowani rzeczoznawcy przy wykorzystaniu swojej wiedzy i doświadczenia.

Uprawnienia nabyte przy współpracy z Niemieckim Towarzystwem Gemmologicznym – DgemG w Idar Oberstein gwarantują standard oceny kamieni jubilerskich na poziomie takich instytucji jak:
– Wysoka Rada Diamentów – HRD w Antwerpii
– Amerykański Instytut Gemmologiczny – GIA w Kalifornii
– Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny – IGI w Antwerpii

Całość procesu weryfikacji nie mogłaby się odbyć bez profesjonalnego zaplecza badawczego, gdzie zadbaliśmy o odpowiednie oświetlenie, optykę najwyższej jakości oraz zestaw przyrządów. W swojej codziennej pracy z biżuterią i brylantami posługujemy się wyposażeniem produkcji wiodących na rynku marek: PRESIDIUM, DAZOR, H. SCHNEIDER

Nasze przygotowanie merytoryczne i techniczne spełnia wymogi Zasad Oceny Diamentów Szlifowanych IDC – sformułowane przez Międzynarodową Radę Diamentów IDC (International Diamond Council).

PROCES SKUPU BIŻUTERII ONLINE

Wypełnienie formularza online

Kontakt centrum weryfikacyjnego z klientem

Ustalenie terminu i miejsca odbioru biżuterii

Ustalenie oferty skupu

Akceptacja oferty i podpisanie dokumentów

Przelanie środków na konto klienta

Szczegółowy opis procesu:
Po wypełnieniu zgłoszenia przez Państwa następuje kontakt ze strony centrum weryfikacyjnego w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy odnośnie Państwa gotowości do sprzedaży i podjęcia kuriera. W toku rozmowy powinien zostać ustalony termin i miejsce odbioru paczki przez firmę kurierską z Państwa lokalizacji. Następnego dnia przekazujemy informację o bezpiecznym dotarciu przesyłki i podjętych działaniach mających na celu ustalenie oferty skupu. Po Państwa słownej akceptacji przesyłamy drogą elektroniczną dokumenty zakupowe. Środki pieniężne za przedmiot są przesyłane na Państwa konto w ciągu trzech dni roboczych od akceptacji oferty i przedstawienia podpisanych dokumentów zakupowych (umowa kupna-sprzedaży) centrum weryfikacyjnemu.

PROCES SKUPU BIŻUTERII W PLACÓWCE STACJONARNEJ

Wizyta w oddziale

Przesłanie biżuterii do centrum weryfikacyjnego

Ustalenie oferty skupu

Akceptacja oferty i podpisanie dokumentów

Przelanie środków na konto klienta

Szczegółowy opis procesu:

W oddziale stacjonarnym personel przyjmie od Państwa wartościowe przedmioty, które niezwłocznie zostaną przekazane bezpiecznym kanałem logistycznym do naszego centrum weryfikacji. W pracowni weryfikowana jest autentyczność osadzonych kamieni a następnie określane są ich podstawowe parametry to jest masa, czystość, barwa oraz szlif.

W ciągu dwóch dni roboczych otrzymają Państwo pełne sprawozdanie z przeprowadzonej oceny przekazanego przedmiotu oraz wycenę, której dokonujemy w oparciu o aktualne ceny skupu kamieni szlifowanych na rynku polskim. W przypadku aprobaty naszej oferty przy drugiej wizycie w naszym stacjonarnym oddziale mogą Państwo sfinalizować transakcję.