Skup złota online

Zamów Bezpłatny Pakiet WysyłkowyZgadzam się na otrzymywanie newslettera (informacji handlowych) w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - będą wysyłane przez Goldenmark Center sp. z o.o. oraz Goldenmark S.A., oraz Goldenmark S.A. Systems spółka komandytowa w imieniu własnym oraz kontrahentów

Przedmiotem naszego zainteresowania są produkty inwestycyjne w złocie, srebrze oraz platynie i palladzie jak również tzw. złom metali szlachetnych.

Kierujemy do Państwa ofertę skupu produktów inwestycyjnych posiadających certyfikację LBMA London Bullion Market Association. Skupujemy wszystkie gramatury renomowanych producentów takich jak:

  • Heraeus
  • Umicore
  • Rand Refinery
  • Münze Österreich
  • Royal Canadian Mint
  • Perth Mint
  • C.Hafne

Co do złota w postaci złomowej czyli złota użytkowego, jedynym ograniczeniem jest interesująca Nas próba metalu. Przyjmujemy, iż przedmiot nadający się do skupu powinien zawierać minimum 33% czystego metalu szlachetnego w całej swojej objętości. Tym samym skupowi nie podlegają przedmioty z minimalną zawartością metali szlachetnych oraz przedmioty platerowane.

PROCES SKUPU ZŁOTA ONLINE

Wypełnienie formularza online

Kontakt centrum weryfikacyjnego z klientem

Ustalenie terminu i miejsca odbioru biżuterii

Ustalenie oferty skupu

Akceptacja oferty i podpisanie dokumentów

Przelanie środków na konto klienta

Szczegółowy opis procesu:

Po wypełnieniu zgłoszenia przez Państwa następuje kontakt ze strony centrum weryfikacyjnego w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy odnośnie Państwa gotowości do sprzedaży i podjęcia kuriera. W toku rozmowy powinien zostać ustalony termin i miejsce odbioru paczki przez firmę kurierską z Państwa lokalizacji. Następnego dnia przekazujemy informację o bezpiecznym dotarciu przesyłki i podjętych działaniach mających na celu ustalenie oferty skupu. Po Państwa słownej akceptacji przesyłamy drogą elektroniczną dokumenty zakupowe. Środki pieniężne za przedmiot są przesyłane na Państwa konto w ciągu trzech dni roboczych od akceptacji oferty i przedstawienia podpisanych dokumentów zakupowych (umowa kupna-sprzedaży) centrum weryfikacyjnemu.

PROCES SKUPU ZŁOTA W PLACÓWCE STACJONARNEJ

Wizyta w oddziale

Przesłanie biżuterii do centrum weryfikacyjnego

Ustalenie oferty skupu

Akceptacja oferty i podpisanie dokumentów

Przelanie środków na konto klienta

Szczegółowy opis procesu:

W oddziale stacjonarnym personel przyjmie od Państwa wartościowe przedmioty, które niezwłocznie zostaną wycenione na miejscu. Przy pomocy instrumentów weryfikujących autentyczność produktów inwestycyjnych zostanie sprawdzona jakość sztab inwestycyjnych, jak również monet bulionowych dowolnej gramatury. Na stanowisku w oddziale pracownik zbada zgodność deklaracji wagi oraz czystości produktu z deklaracją producenta. W przypadku pozytywnej weryfikacji dokonujemy wyceny w oparciu o aktualny kurs złota na giełdzie londyńskiej i wypłacamy środki w gotówce lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Skupowi stacjonarnemu podlega również złom złota. Transakcje tego typu przeprowadzamy również od ręki z wypłatą wg życzenia klienta tj. w formie gotówkowej bądź transferem środków na konto.